Yaşam

Güzel oyuncu Deniz Çakır sevgilisiyle objektiflere takıldı

‘Aslında Özgürsün’ isimli dizide rol alan Deniz Çakır, evvelki akşam yeni sevgilisi Bilgehan Baykal ile Arnavutköy’de görüntülendi. İşte detaylar…Ünlü oyuncu Deniz Çakır, yeni sevgilisi Bilgehan Baykal ile Arnavutköy’de görüntülendi.

“İLİŞKİMİZ GÜZEL GİDİYOR”

Çiçeği burnunda aşıklar, utangaç haller sergiledi. Basın mensuplarının soruları üzerine ilgisi hakkında konuşan başarılı oyuncu, “İlişkimiz güzel gidiyor. 1-2 tiyatro projem var. Onları değerlendireceğim” dedikten sonra konutlarının yolunu tuttular.

BİLGEHAN BAYKAL KİMDİR?

1975 İstanbul doğumlu olan Bilgehan Baykal, İTÜ Makina Mühendisliği Bölümü’nü bitirdikten sonra sırasıyla University of Maine’de Pre-MBA, İngiltere’de Henley Management School’da MBA ve Marmara Üniversitesi’nde kalkınma iktisadı üzerine yüksek lisansını tamamladı. 2016 yılında Marmara Üniversitesi’nde Avrupa Birliği iktisadı üzerine doktora eğitimimi tamamlayan Baykal 20 yılı aşkın müddettir bilişim kesiminde hem mahallî hem çok uluslu şirketlerde yöneticilik yapmaktadır. Bilgehan Baykal Türkiye Siyasal Ekonomi Toplumsal Araştırmalar Vakfı(TÜSES) idare şurası ve Galatasaray Spor Kulübü genel heyet üyesidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu